www.darici.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.darici.net

yozgat darıcı köyü formu

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Şu anki bi sorundan dolayı yeni kullanıcılarımızın kayıtlarını ben aktifleştirmeden giriş yapamazsınız

YazarMesaj
aytac
---ADMİN---
---ADMİN---
aytac

Erkek Mesaj Sayısı : 65

Şu anki bi sorundan dolayı yeni kullanıcılarımızın kayıtlarını ben aktifleştirmeden giriş yapamazsınız Empty
MesajKonu: Şu anki bi sorundan dolayı yeni kullanıcılarımızın kayıtlarını ben aktifleştirmeden giriş yapamazsınız   Şu anki bi sorundan dolayı yeni kullanıcılarımızın kayıtlarını ben aktifleştirmeden giriş yapamazsınız I_icon_minitimePaz Kas. 02, 2008 7:17 pm

Şu anki bi sorundan dolayı yeni kullanıcılarımızın kayıtlarını ben aktifleştirmeden giriş yapamazsınız en kısa
zamanda düzeltilecektir

darıcı köyü
http://darici.net
aytac
---ADMİN---
---ADMİN---
aytac

Erkek Mesaj Sayısı : 65

Şu anki bi sorundan dolayı yeni kullanıcılarımızın kayıtlarını ben aktifleştirmeden giriş yapamazsınız Empty
MesajKonu: Geri: Şu anki bi sorundan dolayı yeni kullanıcılarımızın kayıtlarını ben aktifleştirmeden giriş yapamazsınız   Şu anki bi sorundan dolayı yeni kullanıcılarımızın kayıtlarını ben aktifleştirmeden giriş yapamazsınız I_icon_minitimePaz Kas. 02, 2008 8:25 pm

aslında sorun degilmiş arkadaşlar tek yapmanız gereken email adresinize gelen ativasyon linkini onaylamak

darıcı köyü
http://darici.net

Şu anki bi sorundan dolayı yeni kullanıcılarımızın kayıtlarını ben aktifleştirmeden giriş yapamazsınız
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ölünce Ölmüş Degil Yeni Dogmuş Gibi Olcaz ..(okuyunuz ..)