www.darici.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.darici.net

yozgat darıcı köyü formu

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

site yi kimse bilmiyor

3 posters
YazarMesaj
KDR_IŞIXAL
ADMİNİSTRATEUR
ADMİNİSTRATEUR
KDR_IŞIXAL

Erkek Mesaj Sayısı : 15

site yi kimse bilmiyor Empty
MesajKonu: site yi kimse bilmiyor   site yi kimse bilmiyor I_icon_minitimeC.tesi Kas. 29, 2008 11:58 pm

hiç kimse bu sayfayı bilmiyor lütfen herkeze mail atalım ve herkez bilsin sayfayıı Crying or Very sad
aytac
---ADMİN---
---ADMİN---
aytac

Erkek Mesaj Sayısı : 65

MesajKonu: Geri: site yi kimse bilmiyor   site yi kimse bilmiyor I_icon_minitimePaz Kas. 30, 2008 12:03 am

evet haklısın tümtanıdık köylülere lüften mail atalım forumun linki www.darici.net in giriş sayfasında da mevcuttur ordanda ulaşabilrsiniz
http://darici.net
KDR_IŞIXAL
ADMİNİSTRATEUR
ADMİNİSTRATEUR
KDR_IŞIXAL

MesajKonu: Geri: site yi kimse bilmiyor   site yi kimse bilmiyor I_icon_minitimePaz Kas. 30, 2008 12:25 am

en kısa zaman da bi çare bulmalıyız bu siteye herkez bilmelii mesela dernek e haber verip onlar söyleye bilir herkeze veya dernek takvim bastırdığı zaman internet adresini de yer ala bilir takvim de
aytac
---ADMİN---
---ADMİN---
aytac

MesajKonu: Geri: site yi kimse bilmiyor   site yi kimse bilmiyor I_icon_minitimePaz Kas. 30, 2008 1:17 am

güzel fikir dernekle iletişime geçe bilsem hepsini mümkün kıla biliriz dernek yetkililerinin iletişime gecmesini bekliyorum
Bugra Demirkol
MODERATÖR
MODERATÖR

Erkek Mesaj Sayısı : 48

MesajKonu: Geri: site yi kimse bilmiyor   site yi kimse bilmiyor I_icon_minitimePaz Kas. 30, 2008 9:18 am

ben elimden geleni yapıyorum üyelere bir bir özel mesaj attım forumda aktif olalım diye ama sadece bir üyeden cevap geldi.Buda köylülerimizin siteye yeteri kadar önem vermedigini gösteriyor.dernekle görüşme fikri iyi bi fikir ama birimiz dern ege gidip bunu konuşmamız lazım bence...zamanım olsa ben giderim ama siteye bile dogru düzgün giremiyorum okul dersane falan derken zman kalmıyor
aytac
---ADMİN---
---ADMİN---
aytac

MesajKonu: Geri: site yi kimse bilmiyor   site yi kimse bilmiyor I_icon_minitimePaz Kas. 30, 2008 12:35 pm

bende polatlı dayım benim gitme gibi bi imkanım yok malesef olan varsa konuyu iletirse sevinirim
KDR_IŞIXAL
ADMİNİSTRATEUR
ADMİNİSTRATEUR
KDR_IŞIXAL

MesajKonu: Geri: site yi kimse bilmiyor   site yi kimse bilmiyor I_icon_minitimePaz Kas. 30, 2008 11:46 pm

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

site yi kimse bilmiyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» site yi kimse bilmiyor